free site maker
Eva Jakešová


Ženský tanec

"Žena, která je spokojená ve svém těle, tvoří zázraky."

… protože jsi Žena a můžeš si dovolit být ladná, cyklická,  náladová, emotivní, smyslná, svůdná, přitažlivá a hlavně sama sebou.

Co je Ženský tanec?

Ženský tanec je odpovědí na potřeby žen, které jsem měla tu čest provázet na svých tanečních lekcích od roku 2004. Mých kurzů se v průběhu let zúčastnilo více než 1200 žen a jako jsem se měnila já a ony, měnily se i potřeby, které jsme měly a tancem naplňovaly.

Tanec je výborný pomocník k objevování a kultivování ženskosti, protože je přirozeným pohybem pro každou z nás. Ženský tanec tak učí ženu komunikovat se svým tělem, naladit se na něj, porozumět mu a čerpat z něj vnitřní sílu i inspiraci. Společně pak navenek působí velmi ladně, přitažlivě a žensky.

Flirt Dance nebo Ženský tanec?

V roce 2004 se zrodil nápad na taneční lekce, které by pomáhaly ženám objevovat svou skrytou ženskost a ladnost. Využívaly jsme k tomu prvky S Factoru, latinskoamerických tanců a orientálních tanců a tento koncept dostal název Flirt Dance.

Něco tomu však stále chybělo a tak se v roce 2014 začal rodit nový tanec, který není jen tancem, ale hlavně způsobem, jak pomocí tance objevit skrytou ženskou moudrost a sílu v sobě.

Co na lekcích zažijete?

Základem Ženského tance jsou tři oblasti. První je protažení a posílení těla pomocí technik S Factoru, což pomáhá ženě zpomalit a naladit se na své tělo, uvědomit si jeho části či jeho pochody. Ráda tomu říkám „meditace v pohybu“.

Druhou oblastí je roztančení boků a hrudníku pomocí prvků orientálních a latinskoamerických tanců. V této oblasti se zaměřujeme na rozhýbání tělesných a emočních bloků a navrácení vitality a síly do oblasti pánve, pánevního dna a celého trupu

Třetí oblastí je propojení těla, mysli, duše a probuzení erotické osobnosti, která se v každé ženě skrývá a pokaždé vypadá jinak. V této oblasti používáme svůdné prvky, variace a choreografie k tomu, aby žena poznala krásu a sílu svého těla, aby se uvolnila ze sevření předsudků a různých tabu, aby projevila svou ladnost a aby v každém svém pohybu byla sexy jednoduše proto, že se má ráda a sex-appeal vychází z jejího nitra. Díky tanci a citlivému vedení se o sobě přirozeně a hravě dozví mnohé z toho, co by čerpala spoustu dní na různých seberozvojových seminářích.

Cykličnost i v tanci

Ženský tanec je postaven pro ženu cyklickou a s jejím cyklem rezonuje. Každá jsme cyklická a každá procházíme během měsíce různými fázemi, ve kterých máme různé potřeby. Jednou chceme více akce, dynamiky, hravosti, podruhé více svůdnosti a flirtování, potřetí rafinovanost a tajemno a nakonec se ponoříme do sebe, nabíráme nové síly a objevujeme moudrost vlastní intuice.   

Nejen tanec

Mobirise

Ženský tanec tedy není jen o tanci ani jen o poznávání sama sebe. Je to prostor pro ženskost ve všech jejích podobách, je to komunita úžasných žen, které svoji ženskost a sex-appeal tancem rády vyjadřují. Každá žena, která propadne Ženskému tanci, už nikdy nebude stejná. Neustále se proměňujeme a tyto proměny jsou esencí naší ženskosti, jsou zásobárnou obrovské energie.

Přidejte se do komunity Ženský tanec a sebevědomá ženskost pro každý den a protančete se životem v rytmu ženskosti u sebe doma. Ve skupině probíhají i vysílání týkající se témat, která v rámci Ženského tance otevíráme.

Mnohé informace k Ženskému tanci sdílím na stránce Sebe Vědomá - ženskost v pohybu a vedu živé lekce formou kurzů či seminářů. V současné době v Plzni a okolí, ale není problém mě kontaktovat a domluvit se, pokud byste toužila po lekci blíž k vám.

© Copyright 2019 SebeVědomá - Všechna práva vyhrazena
Ochrana osobních údajů